Skip to main content
Search

Uyku Zamanı

İyi bir uyku, bebeğinizin genel sağlığı, bilişsel becerileri ve duygusal hali için çok önemlidir. Bebeğinizin rahatlaması ve uykuya hazır hale gelmesine yardımcı olmak için harcadığınız zaman ise, bebeğinizle aranızda bir bağ kurmak için mükemmel bir fırsattır.

Bebeğinizin ilk birkaç ayı, hem sizin hem de onun için yorucu olabilir ve bu normaldir. Sizin de bebeğinizin de uykunuzu daha iyi alabilmenize yardımcı olacak ipuçlarımızı öğrenin.

Büyümekte olan çocukların, sağlıklı ve mutlu olmaları için bol bol dinlenmeye ihtiyacı vardır. Burada çocuğunuzun yeterli uykuyu almasına yardımcı olacak ve bir yandan da duyularını harekete geçirecek birkaç ipucu bulacaksınız.

Bebeğinizi uyutmaya çalışmanın bazen büyük çaba gerektirdiğini biliyoruz. Bu nedenle, bebeğinizin daha iyi ve daha uzun süre uyumasına yardımcı olduğu kanıtlanmış 3 adımlı bir uyku rutini geliştirdik.

Bebeğiniz büyüdükçe, gece ile gündüz arasındaki farkı anlamaya başlayacak ve gece boyunca uyuyacaktır. Uyumuyorsa, size yardım edebiliriz.

Başa dön