Skip to main content
Search

Sağlıklı ve sürdürülebilir bir gezegeni şekillendirmeye yardımcı olmak istiyoruz. Hem sizin, hem de bebeğiniz için.

Ailelere Yönelik Taahhüdümüz

Mutlu, sağlıklı bebekleri ve ailelerini destekliyoruz. Nerede yaşarlarsa yaşasınlar, önemli değil. Ana şirketimiz Kenvue ile birlikte yer aldığımız ortaklıklardan birkaçını aşağıda bulacaksınız:

Save the Children®

Johnson’s® olarak, Save the Children® Vakfı ile, yoksulluk veya çeşitli krizlerden etkilenmiş bölgelerde yaşayan ailelere sağlık hizmetleri, destek ve eğitim sağlanmasına yönelik uluslararası çalışmalarla işbirliği yapıyoruz.

Birleşmiş Milletler Vakfı

Johnson’s®, tüm dünyadaki kadınların ve çocukların sağlık durumunu iyileştirmek için tasarlanmış, BM Her Kadın Her Çocuk Girişimi'ni destekliyor.

Sağlıklı Bir Çevre Taahhüdümüz

Tüm formüllerimizi çevreye karşı da iyi olacak şekilde dikkatle tasarlama taahhüdünde bulunduk, çünkü bebeklerimizin gelişimi içinde büyüdükleri dünyadan da etkiliyor.

Her bebeğin sağlıkla gelişeceği bir dünya yaratmamız çok önemli ve bu nedenle Johnson’s® olarak sürekli çevresel etkimizi azaltmak için sınırlarımızı zorluyoruz.

Johnson’s® Çevreye Nasıl İyi Davranıyor

  • Sudaki yaşama ve ekosistemlere zarar vermeyen bileşenler kullanmak önceliklerimizden biri.
  • Çevrede birikmeyen ve toksik olmayan ürünler yaratmamıza yardımcı olan patentli bir sistem kullanıyoruz.
  • Daha etkin süreçlerin, bize ait üretim tesislerindeki su tüketimini yaklaşık %20 oranında azaltacağını tahmin ediyoruz.

Gelecek nesiller için çevreyi korumaya yardımcı olacak aşağıdaki programlarda yer almaktan gurur duyuyoruz.

Başa dön