Skip to main content
Search

Oyun alanından tuvalet eğitimine kadar, bebeğinizi temiz tutmak için her zaman tam bir banyo yaptırmanıza gerek olmayabilir. Üstelik, onun küçük ellerini ve yüzünü silmek için harcadığınız o birkaç dakika, düşündüğünüzden çok daha fazla anlam taşıyacaktır. Nazik dokunuşunuzun bebeğinizin özgüvenini destekleyecek ve JOHNSON’S® baby hassas islak havlu güzel ve tanıdık kokusu bebeğinizin ruh halini canlandıracaktır.

Yenidoğanların İki Banyo Arasında Temizlenmesi

Çoğu çocuk doktoru veya ebe, yenidoğanların haftada 2-3 defa yıkanmasını ve bebek büyüdükçe banyo sıklığının artırılmasını önermektedir. Bebeğinize her gün banyo yaptıramasanız da, bez bölgesinin her bez değişiminde, temiz olduğundan, ayrı bebeğinizin yüzünün ve çenesinin altındaki kat yeri ile ellerinin her beslenmeden sonra temiz kaldığından emin olun.

Mendiller

Dışarıdayken veya bebeğinizin ellerini yıkayamayacağınız bir durumdayken de, bebeğinizi rahatça temiz tutabilmeniz mümkün. JOHNSON’S® baby losyonlu ıslak mendil ve JOHNSON’S® baby yenidoğan ıslak mendil, bebek çantanızın vazgeçilmezleri olacak.

Dünyanın dört bir yanındaki anneler bebekleri konusunda JOHNSON’S®'a güveniyor

Ürünlerimizin en yüksek güvenlilik, kalite ve bakım standartlarını karşılaması için 125 yılı aşkın süredir anneler, sağlık uzmanları ve bilim insanlarından ilham alarak çalışıyoruz

Her Bir Küçük Mucize İçin™

Bir bebekle yaşamak, iyi vakit geçirmekten çok daha fazlası anlamına gelir. Birden, dünyayı yeniden keşfettiğinizi, hedeflerinizi değiştirdiğinizi veya sevgi kapasitenizin nasıl arttığını fark edebilirsiniz. Büyülü anne-babalık yolculuğunun her mucizevi anını gelin birlikte kutlayalım.

Başa dön