Skip to main content
Search

Bebeğinize Hazırlık Yaparken

Anne olmak büyüleyici bir deneyimdir, ancak aynı zamanda hayatınızda büyük değişiklikler olacağı ve bu büyük değişikliklere adapte olmanız gerektiği anlamına da gelir. Ailenizin yeni küçük üyesini karşılarken hazırlanmanıza ve o daha anne karnındayken sağlıkla ve mutlulukla gelişmesine yardımcı olacak bazı kaynakları sizin için derledik.

Doğum Öncesi Kutlaması

Kendiniz için veya eşiniz için doğum öncesi bir parti vererek, bebeğinizin hayata sağlıklı ve mutlu bir başlangıç yapması için gereken pek çok şeyi edinmiş olursunuz.

Hamileyken vücudunuzun nasıl değişeceğini ve bu çok özel 9 ayda kendinizi daha iyi hissetmeniz için neler yapmanız gerektiğini öğrenin.

Bebek bakımıyla ilgili öğrendiğiniz her şeyi aklınızda tutmanız mümkün değildir, bu nedenle, bebeğinize nasıl hazırlık yapabileceğiniz ile ilgili bazı hatırlatıcı notlar sunuyoruz.

Bebeğinizin odasının mükemmel görünmesi için lüks mobilyalar veya pahalı oyuncaklara hiç ihtiyacınız yok! Tek yapmanız gereken, ortamın sakin, güvenli ve bebeğinize hazır olmasını sağlayacak bazı noktaları gözden kaçırmamak.

Beslenme zamanı, bebeğinizle sakince oturarak, aranızda bir bağ kurabilmeniz için mükemmel bir zamandır. Anneler bebeklerini farklı şekillerde beslerler. Bebeğinizi nasıl beslemeniz gerektiği ile ilgili daha fazla bilgi edinin.

Emzirmenin pek çok anne için çok kolay olmadığını biliyoruz ve bu nedenle, bebeğinizle muhteşem bir bağ kurma deneyimine dönüşebilecek emzirme sürecini daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için size bazı destekleyici bilgiler sunuyoruz.

Bebeğinize en iyi şekilde bakabilmeniz için, kendinize de iyi bakmanız gerekiyor. Kendinizi nasıl daha sağlıklı ve mutlu tutabileceğiniz ile ilgili daha fazla bilgi edinin.

İlk 10 Gün

Bebeğiniz ile birlikte geçireceğiniz ilk 10 gün çok hızlı geçecek. Bebeğinizle, "Acaba doğru mu yapıyorum?" diye endişelenmeden daha anlamlı anlara odaklanmanıza yardımcı olacak bir hızlı bebek bakım kılavuzu hazırladık.

Başa dön