Skip to main content
Search

Bebeğinizin inanılmaz yumuşaklıktaki cildi, onu dış dünyaya karşı koruyan önemli bir kalkandır, ancak onun da korunmaya ihtiyacı vardır. Bebeğinize cilt bakımı yaparken, bebeğinizin duyularını harekete geçirebilir ve aranızdaki bağı ve bebeğinizin sağlıklı gelişimini destekleyebilirsiniz.

Bebeğinizin cildi, bebeğin genel sağlığında ve bebeği dışarıdan gelen tahriş edicilere, mikroplara ve enfeksiyonlara karşı korumada önemli bir rol oynar. Cilt ayrıca bebeğin iç sıcaklığını düzenler ve dünyayı dokunarak keşfetmesine yardımcı olur.

Bebeğinizin cildi, yetişkin cildinden farklıdır. Bebek cildi mükemmel gibi görünebilir, ancak çok narindir ve dolayısıyla bebeğinizin dünyadaki ilk yıllarında ekstra -özelkoruma ve bakıma ihtiyaç duyar. Yetişkin cildine göre bebek cildi:

  • Yaklaşık %20-30 daha incedir
  • Kurumaya daha fazla eğilimlidir
  • Alerjilere ve tahrişe daha yatkındır
  • Daha fazla nem emer, ancak nemi daha hızlı kaybeder.

Çok narin olan bebek cildi, çevresel değişiklikler ve sert temizleyicilere karşı daha fazla korumaya ihtiyaç duyar. Bu nedenle, bebeğinize bakarken, JOHNSON’S® baby şampuanı kullanın.

Bebeğinize banyo yaptırırken veya cildine nemlendirici sürerken, aslında bebeğinize bakım yapmaktan çok daha fazlasını yapıyorsunuz. Bebeğinize gösterdiğiniz nazik bakım, bebeğiniz ile aranızda dokunmanın gücünü ile özel bir bağ oluşturuyor.

Bebeğiniz büyüdükçe etrafı da keşfetmeye başlar,

ve siz de bebeğinizin ellerini ve yüzünü daha fazla temizlemek zorunda kalırsınız. Bebeğinizin cildine kaybettiği nemi geri kazandıran nazik bir temizleyiciyi tercih edin. JOHNSON’S® baby şampuanı bebeğinizin cildini nazikçe temizler ve yumuşacık yapar.

Dünyanın dört bir yanındaki anneler bebekleri konusunda JOHNSON’S®'a güveniyor

Ürünlerimizin en yüksek güvenlilik, kalite ve bakım standartlarını karşılaması için 125 yılı aşkın süredir anneler, sağlık uzmanları ve bilim insanlarından ilham alarak çalışıyoruz

Her Bir Küçük Mucize İçin™

Bir bebekle yaşamak, iyi vakit geçirmekten çok daha fazlası anlamına gelir. Birden, dünyayı yeniden keşfettiğinizi, hedeflerinizi değiştirdiğinizi veya sevgi kapasitenizin nasıl arttığını fark edebilirsiniz. Büyülü anne-babalık yolculuğunun her mucizevi anını gelin birlikte kutlayalım.

Başa dön