Skip to main content
Search

Yenidoğan bebeğinizin bakımına ilişkin ipuçları ve tüyolar.

Yenidoğan Cilt Bakımı için CottonTouch™ Serimiz

Dünyaya geldikleri ilk andan itibaren kullanılabilecek kadar nazik YENİ CottonTouch™ ürünlerimiz, ultra hafif yapıları ile yenidoğanların hassas ciltlerine mükemmel uyum gösteren bir pH seviyesine sahiptir. Bu serideki saç ve vücut şampuanı ile losyon, gerçek pamuk ve sadece en gerekli bileşenlerden yapılmıştır ve hiçbir boya veya sülfat içermez.

CottonTouch™ narin ve yumuşak bir dokunuş sağlarken, aynı zamanda bebeğiniz ile sizin aranızdaki bağı da güçlendirir.

Bunları biliyor muydunuz?

Bebeklerin gözleri doğumdan sonra da gelişmeye devam eder ve dolayısıyla görme en son gelişen duyudur.

2 Adımlı Bebek Banyo Rutinimizi Öğrenin

2 adımlı rutinimizi deneyerek, anne/baba ve bebek arasındaki dokunsal deneyimi geliştirin.

Adım 1

Kadifemsi ve kolayca durulanan bir köpük üreten CottonTouch™ saç ve vücut şampuanımız gibi, keyifli ve hafif parfümlü ılık bir banyo hazırlayın.

Adım 2

Hızla emilen ve bebeğinizin cildini 24 saat boyunca nemlendiren CottonTouch™ yağı kullanarak bebeğinize rahatlatıcı bir masaj yapın.

Yenidoğanlarda Temel Cilt Bakımı

Yenidoğan cildi benzersizdir! Dış dünyaya karşı koruma sağlar ve bebeğinizi güvende tutar. Ama çok da narindir ve özel bir bakım gerektirir. Siz vaktinizi ailenizin en yeni ve en minik üyesiyle geçirebilesiniz diye, bizler sizin için yenidoğan cilt bakımına ilişkin öğrenmeniz gereken her şeyi bir araya getirdik.

Yenidoğanlarda Masaj

Son 9 aydır, bebeğinizin neye benzediğini, neler hissettireceğini ve hatta nasıl kokacağını hayal ettiniz. Artık bebeğinizi kucağınıza aldığınıza göre, dokunuşlarınız ile aranızdaki bağı kuvvetlendirecek özel anlar yaşayabilirsiniz. Yenidoğanlarda masaj ile ilgili öğrenmeniz gereken tüm bilgileri burada derledik.

Başa dön