Skip to main content
Search

Bebeğinizin bakımına ilişkin ipuçları ve tüyolar.

Aktif Bebeğinizin Cilt Bakımı için Bedtime® Serimiz

Bazen bebekler uyku sorunları yaşayabilirler ve iyi bir gece uykusu aslında banyoda başlayabilir! Bedtime® Serimiz, bebeğinizin duyularını rahatlatacak ve uykudan önce onu sakinleştirecek NaturalCalm® aroması içerir. Hipoalerjenik* olan ve boya ve sülfat içermeyen bu serimiz, klinik olarak kanıtlanmış 3 adımlı Bedtime® rutinimizin bir parçası olarak kullanılabilir.

*Alerji riskini en aza indirecek şekilde formüle edilmiştir

3 adımlı uyku rutinimizi keşfedin

Yalnızca 1 haftada bebekler için daha iyi bir uyku sağladığı klinik olarak kanıtlanmış 3 adımlı uyku rutinimiz.

Adım 1: Ilık Bir Banyo

Banyo zamanı, bebeğinizin uyku öncesi rutinini başlatmanın mükemmel bir yoludur. Bedtime® Saç ve Vücut İçin gibi keyifli ve tanıdık bir kokuya sahip bir bebek şampuanı kullanınız.

Adım 2: Nazik bir Masaj

Rahatlatıcı bir bebek masajı, bebeğinizin kendisini güvende hissetmesine, sevildiğini anlamasına ve uykuya hazırlanmasına yardımcı olan harika bir yöntemdir. Masaj aynı zamanda, bebeğinizin dilini anlamanıza ve ona yanıt vermenize yardımcı olur ve bebeğinizin kendini güvende hissetmesini sağlar. Uykudan önce bebeğinizi rahatlatmak için, Bedtime® losyon gibi rahatlatıcı bir kokuya sahip bir bebek losyonu kullanınız.

Adım 3: Biraz da Sessizlik

Şimdi sıra, biraz sessiz zaman geçirerek bebeğinizi uykuya hazırlamaya geldi. Ortamın sakin ve dingin olmasını sağlayın. Bebeğinize kitap okuyarak, şarkı veya ninni söyleyerek, onun rahatlamasına yardımcı olabilirsiniz. Şu ninnilerden birini deneyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=UsZC1C0omV8.

Bebekler için Temel Masaj

Bebeğinizin büyüyor olması, onların en sevdikleri ritüellerden vazgeçecekleri anlamına gelmez. Bebek masajı, bebeğinizin duyularını harekete geçirerek, onun duyusal ve duygusal gelişimine yardımcı olabilir. Bebek masajını günlük rutininizin özel bir parçası haline getirmek için önerdiğimiz ipuçlarını ve tüyoları okuyun.

Başa dön